Hero Main Title

Hero Main Description

CTA Button

1. ایده خود را مطرح کنید

نام کسب و کار خود را وارد کنید و طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید. الگوریتم طراحی یه لوگو به شما چندین استایل با آیکون‌ها، فونت‌ها و رنگ‌های مختلف را پیشنهاد خواهد داد.

2. لوگو مناسب را انتخاب کنید

لوگوهایی که با لوگوساز ما ساخته شده‌اند را بررسی کنید و لوگو مورد علاقه خود ا انتخاب کنید. سپس شما می‌توانید لوگو انتخاب شده را متناسب با سلیقه خود ویرایش کنید.

3. فایل لوگو خود را دریافت کنید

لوگو خود را دانلود کنید. لوگو شما را در فرمت‌های PNG و Vector در اندازه‌های مختلف تحویل می‌دهیم که می‌توانید از این لوگو در هر جایی که خواستید از کارت ویزیت گرفته تا لوگوی وبسایت و بیلبورد استفاده کنید.

از طراحی لوگو کسب و کار خود لذت ببرید

اولین قدم هر شرکت یا استارتاپی طراحی لوگو آن مجموعه می‌باشد که سعی می‌کنیم در این قدم چیزی کم نگذاریم چرا که می‌دانیم همه طرح ‌های بعدی از لوگو الهام گرفته می‌شود.

طراحی لوگو یکی از با ارزش‌ترین خدمات طراحی می‌باشد که همیشه آرزو داریم بتوانیم به راحتی آن را انجام دهیم.

به شما سایت یه لوگو را معرفی می‌کنیم که با ابزار لوگوساز آنلاین این سایت می‌توانید در کمتر از سه دقیقه لوگو خود را طراحی کنید.

چگونه لوگوی برند خود را طراحی کنیم؟

برای داشتن لوگو کسب و کار خود نباید چند روز پیگیر کار طراحی باشیم.
با لوگوساز آنلاین "یه لوگو" این کار خیلی آسان خواهد بود.

طراحی رایگان لوگو در کمتر از 4 دقیقه

1# وارد کردن نام برند

با وارد نام برند و توضیح مختصری از کسب و کار یا هدف خود با سیستم هوشمند لوگوساز ما کمک می‌کنید و لوگوهای مناسب را به شما پیشنهاد دهد.

2# انتخاب طرح‌های پیشنهادی

نوع لوگویی که شما نیاز دارید را انتخاب کنید - براساس آیکون، فونت نام برند. شما همچنین می‌توانید لوگو پیشنهادی ما را پس از طراحی متناسب با سلیقه خود تکمیل کنید. همه چی عالیه!

3# انتخاب فونت‌های پیشنهادی

با انتخاب فونت‌هایی که سیستم پرسش و پاسخ یه لوگو به شما پیشنهاد می‌دهد، به الگوریتم هوش مصنوعی ما کمک می‌کند که لوگوهای مورد علاقه خود را به شما نشان دهد.

4# طراحی لوگو

طراحی لوگو با لوگوساز یه لوگو امکان شخصی سازی لوگو را به شما می‌دهد. این ابزار لوگو شما را در کارت ویزیت، سر رسید و دیگر وسایل تبلیغاتی نمایش می‌دهد.

5# شخصی سازی طراحی لوگو

لوگوی خود را متناسب با علاقه خود طراحی کنید و آن چیزی که خودتان حس می‌کنید مشتریان شما به آن علاقه‌مند خواهند شد طراحی کنید. شما همچنین می‌توانید نوع فونت و آیکون‌ را تغییر دهید.

6# دانلود فایل لوگو

لوگویی را خودتان طراحی و تکمیل کرده‌اید را در کیفیت بالا و فرمت‌های SVG، EPS، PNG و Vector که مناسب برای صفحات سایت، کارت ویزیت‌ها یا هر چیز دیگری دانلود کنید.

نمونه لوگوهای طراحی شده با یه لوگو

طراحی لوگو در منزل
با چند کلیک ساده

ویرایش مجدد رایگان

در یه لوگو، شما پس از دانلود لوگو همچنان می‌توانید دوباره آن را ویرایش کنید و فایل نهایی لوگو را بدون پرداخت مبلغی دانلود کنید.

امکانات حرفه‌ای و رایگان

در یه لوگو برای اینکه حس کمبود در طراحی لوگو را نداشته باشید امکانات طراحی را به صورت رایگان و کاملا حرفه‌ای و ساده در اختیار شما قرار می‌دهد.

فرمت خروجی EPS

با این نوع فرمت می‌توانید لوگو خود را در اندازه‌های مختلف بدون از دست دادن کیفیت در هر کجا برای هر طرحی که نیاز داشتید استفاده کنید.

مناسب همه شبکه‌های اجتماعی

لوگوی شما را در 21 اندازه مختلف می‌سازیم و همه آنها را در فرمت‌های مختلف در یک فایل زیپ شده می‌توانید دریافت کنید.

محیط طراحی حرفه‌ای

هدف ما بیشتر ساخت لوگو در محیطی آسان و حرفه‌ای است که با استفاده از آن بتوانید در کمتر از 4 دقیقه لوگوی خود را طراحی کنید.

ذخیره دائمی لوگو

همه لوگوهایی را که شما طراحی کرده‌اید را ما در حساب کاربری شما آن هم به صورت رایگان ذخیره می‌کنیم. با مراجعه مجدد نیز امکان ویرایش آنها برای شما رایگان خواهد بود.

چرا لوگوساز آنلاین یه لوگو را انتخاب می‌کنند؟

وقتی لوگوی کسب و کار خود را با یه لوگو درست می کنید، کیفیت بالایی دریافت خواهید کرد و حس حرفه‌ای بودن را با طراحی تجربه می‌کنید - ولی بدانید که این همه ماجرا نیست و موارد دیگری هم هستند که مشتریان ما همیشه در لوگوساز آنلاین ما استفاده می‌کنند.

اولین لوگوساز حرفه‌ای

بیش از 1 میلیون لوگوی شرکت تجاری ساخته شده است. شما می‌توانید لوگو کسب و کار خود را به صورت رایگان ایجاد کنید. فقط در صورتی که طرح را دوست داشتید، پرداخت کنید.

قالب‌های متنوع

برخلاف لوگوسازهای دیگر، ما از الگوهای ثابت استفاده نمی کنیم. هر لوگو ایجاد شده منحصر به فرد ساخته می‌شود تا کاملاً با تیپ و شخصیت کسب و کار شما مطابقت داشته باشد.

شخصی سازی لوگو

با این لوگوساز، شما کنترل کاملی بر شخصی سازی لوگو دارید. شما می‌توانید به راحتی عناصر مختلف را تغییر دهید تا لوگو شما به خولی بدرخشد!

استفاده از هوش مصنوعی

برای ساخت لوگو، الگوریتم هوشمند ما با تجزیه و تحلیل روند طراحی فعلی، هزاران سبک و فونت‌های مناسب در پالت‌های رنگی متفاوت و ساختارهای طرح را مطابقت دارد.

پاسخ به سوالات
پرسیده شده

1. چرا از یه لوگو برای ساخت لوگو استفاده می‌کنند؟

خیلی آسان است. ما لوگوهای حرفه‌ای را می‌سازیم که منحصر به فرد برای برند شما هستند. ما همچنین بسیار کم هزینه هستیم (در واقع شما می توانید لوگو خود را به صورت رایگان ایجاد کنید) بنابراین ما برای مناسب بودجه برای مشاغل هستیم.

2. Do I Own The Rights to My Logo

Yes, when you make a logo online with Tailor Brands, you have full commercial rights for your design. It’s 100% yours to do as you please.

3. Can I Customize My Logo

Yes, you can customize your logo. After it’s created, you will get access to the editor studio, where you can easily change all aspects of the design

4. How Much Does it Cost

Tailor Brands is a free logo maker. You can download a low-resolution version of your logo without charge. However, if you want a high-res Vector file, you will need to pay. But, only if you are 100% happy with the logo!

5. When Can I Start Using My Logo

Straightaway! Once you create a logo, it is available to download for immediate use. You will receive high-resolution files, that enable you to place your new logo wherever you need it – from business cards to billboards.

6. Can I Edit My Logo After Downloading

Yes, once you have Tailor Brands account, you will have access your editing studio. Your logo designs are stored here, and you can edit and change them at any time.

7. What Countries Does Tailor Brands Operate

You can access the our platform from the United States, United Kingdom, Australia and Canada. We also have dedicated sites in non-English speaking countries.

نکات طراحی لوگو

زیبایی یک لوگوساز آنلاین حرفه‌ای این است که شما به مهارت های طراحی نیاز ندارید. با این حال ، شما هنوز هم باید برخی از اصول اولیه طراحی آرم را درک کنید. این به شما کمک می‌کند تا شخصیت برند خود را بهتر بیان کنید و در صورت تصمیم به سفارشی سازی لوگو، وارد محیط ویرایشگر لوگوساز شوید و لوگو خود را تغییر دهید.

#1 مخاطبان خود را بشناسید

قبل از طراحی لوگو ، شما باید مخاطبی را که می خواهید به آن برسید بشناسید - این به شما کمک می کند انواع فونت‌ها و رنگ‌هایی را که استفاده خواهید کرد تعیین کنید. شناخت مخاطب خود به شما کمک می‌کند تا ظاهر کلی و لوگوی خود را تعیین کنید.

#2 رقبای خود را بررسی کنید

به رقبای خود و سایر مشاغل نگاه کنید که همان مخاطبان خود را هدف قرار می‌دهند. ببینید آیا می‌توانید الگوهای را در انواع فونت، نمادها و غیره مشاهده کنید. هدف این نیست که کپی کنید بلکه به دست آوردن الهام و بینش است.

#3 فونت‌های مناسب را انتخاب کنید

فونت‌هایی که استفاده می کنید به شما در انتقال شخصیت برند شما کمک می‌کند. آیا شما یک برند لوکس هستید که به مخاطبان رو به بازار عرضه می‌کنید، یا یک برند جالب و سرگرم کننده است. این شخصیت‌های مختلف را می توان از طریق انتخاب فونت شما بیان کرد.

#4 رنگ‌های حرفه‌ای را انتخاب کنید

مثل فونت‌ها، رنگ‌هایی که استفاده می‌کنید به شخصیت برند شما کمک می‌کنند تا معنای متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال - انرژی، گرما، عاشقانه، اشتیاق، هیجان.

#5 ساده طراحی کنید

وقتی صحبت از ساخت لوگو می‌شود، سادگی بهترین طرح است. طرح را ساده نگه دارید. از رنگ‌ها و قلم‌های زیادی استفاده نکنید و مطمئن شوید عناصر مورد استفاده شما مکمل یکدیگر هستند.

#6 نظر دیگران بپرسید

همیشه باید چندین حالت از لوگو خود بسازید و نظر دوستان، خانواده و مخاطبان (در صورت امکان) بخواهید. این روش به تعیین اینکه کدام یک از طرح‌های نهایی بهتر است کمک می‌کند.